Cloud
do škol

ŠkolníLogin.cz

Méně hesel pro studenty i učitele

Počítačová síť, klasifikace, objednávání obědů, školní LMS (Moodle), WiFi =  jedno univerzální jméno a heslo, díky systému SkolniLogin.cz.
SkolniLogin.cz. – vše na jednom místě. Snadná správa uživatelů. Přehledné tisknutelné výstupy. Možnost propojení s Active Directory. Propojení s matričními systémy.
ucelene_reseni

 

Méně práce pro administrátory

Služba SkolniLogin.cz je nástroj pro správu uživatelských účtů a nástavba pro Office 365. Slouží k vytvoření obsahu (virtuální sborovna, třídní weby), zjednodušení nasazení, správy uživatelů a sjednocení přihlašování do všech aplikací, které škola využívá. Naším cílem je poskytnout ucelené řešení. Snažíme se o maximální automatizaci procesů správce a umožňujeme třídním učitelům vykonávat běžné úkony ve webovém prostředí (reset hesla studenta a rodičů, omezení přístupu na Wi-Fi, automatický adresář rodičů, …).

Bezproblémové přidávání nových studentů a tříd

Na začátku školního roku přijde spoustu nových studentů. Jediné co musí správce udělat je vytvořit studenty v připojeném evidenčním systému nebo importovat seznam studentů a rodičů do webového rozhraní. V jejich lokální síti a v Office 365 se vytvoří profily se strukturou a následně budou synchronizovány (lokální AD není podmínkou). Účty rodičů, které můžou přistupovat například k aplikaci pro hodnocení, budou vytvořeny v cloudu. Na výstupu bude tisknutelný seznam s přihlašovacími údaji.

Snadné změny i v průbehu školního roku

Student přestupuje do jiné třídy – pro správce to znamená pouhých pár kliků ve webové administraci a na pozadí se vyřeší Office 365 i profil v lokální Active Directory (správný přesun mezi bezpečnostnímu a distribučními skupinami, nastavení profilu, práva, kvóty úložiště…) a v aplikacích se už škola nemusí starat o správné údaje.

Kontaktujte nás

Napište nám o radu při nasazování a propagaci cloudu na Vaší škole!